Košík: 0,00 Kč

O nás

Naše firma zahájila činnost v roce 1992. Jednalo se o příležitostné obchodní transakce realizované jako vedlejší akce při zaměstnání. V roce 1994 jsme získali obchodní zastoupení celosvětově úspěšné značky Duracell pro Jihočeský kraj a přilehlé okresy. Podnikání jsme rozjeli na plný úvazek. Pro výše uvedenou firmu jsme zajišťovali distribuci vysoce výkonných alkalických baterií. Na českém trhu se jednalo o naprostou novinku, neboť do té doby znal český zákazník pouze zinko-uhlíkové baterie. Alkalické baterie se při stejné velikosti vyznačují podstatně vyšší užitnou hodnotou. Vysoké kvalitě odpovídá i vyšší cena. Usilovnou prací jsme během dvou let vybudovali síť přibližně 500 prodejních kanálů. Jednalo se především o maloobchodní prodejny, dále pak výrobní závody, státní instituce a řemeslníky.

Protože firma Duracell měla ve svém portfoliu poměrně úzký sortiment výrobků, pouze přibližně 30 položek, začali jsme se rozhlížet po dalším sortimentu, kterým bychom rozšířili dodávky pro naše zákazníky. Volba padla na produkty velmi silné a oblíbené značky Panasonic, jež měla daleko širší výběr. Kromě alkalických baterií i baterie zinko-uhlíkové, zinko-chloridové, lithiové či akumulátory.

Náš sortiment se ale rozšířil o jiné položky než baterie. Šlo například o videopásky, kamerové pásky, sluchátka a částečné i drobné elektrospotřebiče.

Tak, jak se firma rozvíjela, následovalo další rychlé rozšiřování nabízených produktů až na současných 5 000 položek. V naší nabídce se kromě výše uvedených položek nachází i prodlužovací přívody, žárovky, úsporné žárovky, ledkové zdroje, zvonky, čistící přípravky na elektroniku, držáky televizí, svítilny včetně akumulátorových, propojovací audio a videokabely, anténní technika a koaxiální kabely, rozbočovače, slučovače, konektory, antény, elektroinstalační materiál/kabely, zásuvky, vypínače, jističe, rozvaděče, vysílačky, doplňky k počítačům atd/.

Pro doplnění uvádíme přehled značek, které distribuujeme: Solight, Emos, Bandridge, Profigold, Brondi, Kanlux, Roadstar, Imetec, Severin, Clatronic, D-Clean, Sanyo, ONE FOR ALL, Narva a Osram. Díky téměř dvacetiletým zkušenostem jsme schopni z uvedených značek vybrat pro naše zákazníky výrobky, jež poskytují vysokou užitnou hodnotu za rozumnou cenu.

Jak je patrné z přehledu, jedná se o tzv. rychloobrátkové zboží a tomu je přizpůsobena i naše distribuce.

Vozový park obsahuje tři dodávkové automobily, které v pravidelných intervalech, 1–2 týdnů, objíždí zákazníky s objednaným zbožím + ambulantně doplňují zboží přímo z auta. Mimo rozvozové trasy zasíláme zboží prostřednictvím přepravních služeb.

Firma realizuje svojí činnost na adrese Vinohrady 462, Chlum u Třeboně (viz mapka). Zde se nachází velkoobchodní sklady, ale také maloobchodní prodejna, která slouží zároveň jako vzorkovna.